Матриця HP 14G-BR103TX 14.0 1366x768 30pin 16.2M 45% NTSC 220 cd/m²  для ноутбука, фото 1
Матриця HP 14G-BR103TX 14.0 1366x768 30pin 16.2M 45% NTSC 220 cd/m² для ноутбука
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: LT105843
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникOthers
Тип роз'єму30 pin
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Кріпленнявушка зверху і знизу
Розмір14.0" WideScreen
ДозвілHD (1366x768)
Тип деталі: матриця
Розмір: 14.0
Роздільна здатність: 1366x768
Конектор: 30pin
Кріплення: вушка зверху та знизу
Поверхня: глянцева
Товщина матриці: SLIM
Оптична технологія: без
Яскравість: 220 cd/m²
Контрастність: 600:1
Тачскрін: без
Частота: 60Hz
Кольори матриці: 16.2M 45% NTSC